شرکت ماهان مهر داریس
خانه / پسته فندقی درجه یک / قیمت پسته درجه یک فندقی

قیمت پسته درجه یک فندقی

قیمت پسته درجه یک فندقی در ایران تا حدودی هماهنگ با قیمت پسته امریکاست و بیشتر این رقم هم به منظور ارسال به کشور چین و ویتنام آماده می کنند.

قیمت پسته درجه یک بر اساس چتیدین پارامتر مشخص می شود و برای هر پسته بعضی از این پارامتر های یکسان و بعصش ها مخصوص همان رقم است، به عنوان مثال در مورد پسته فندقی علاوه بر انس و درصد دهان بسته و درصد پسته ریز می توان به میزان خندان بودن و همچنین یکدست بودن پسته اشاره نمود.

بیشترین سطح زیر کشت پسته در ایران متعلق به پسته فندقی است و همچنین بیشتریم میزان صادرات و خریدار پسته هم مربوز به همین رقم می باشد.

 

قیمت پسته درجه یک فندقی برای صادرات به چین

چین بزرگترین خریدار پسته فندقی ایران است و همچنین بزرگترین بازار مصرف این محصول در دنیا نیز می باشد و عمده پسته فندقی هم برای صادرات به این کشور آماده می شود.

قیمت پسته درجه یک فندقی که برای صادرات به چین مورد استفاده قرار می گیرد، باید در رنج قیمت پسته امریکا باشد، تا صادرات این محصول متوقف نگردد و نرخ صادراتی پسته فندقی در این میان اهمیت دو چندانی دارد.

این نکته حایز اهمیت است به دلیل روابط تجاری ما بین کشور ها پسته فندقی ایران اول به کشور ویتنام ارسال می شود و سپس از آنجا به تمامی آسایی شرقی منجمله چین صادر می گردد.

قیمت پسته درجه یک آب خندان فندقی

 

صادرات پسته فندقی آب خندان به چین

کشور چین را باید به دو دسته بزرگ تقسیم کرد، که مهمترین آنها، مردم عادی این کشور هستند که درآمد چندانی ندارند و بر همین اساس صادرات پسته فندقی آب خندان هم در کنار پسته طبیعی خندان باید صورت گیرد، تا این قشر از جامعه هم پوشش قرار داده شود، زیرا قیمت پسته درجه یک آب خندان فندقی به مراتب پایین تر از پسته طبیعی خندان فندقی می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131912009
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryspistachio@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پسته درجه یک فندقی

خرید پسته درجه یک فندقی یعنی پسته ای که درصد دهان بسنه ی آن بالای …