شرکت ماهان مهر داریس
خانه / پسته خام فندقی / فروش عمده پسته فندقی خام

فروش عمده پسته فندقی خام

فروش عمده پسته فندقی خام با مقدار بالا و تناژ به منظور ارسال به کدام کشور صورت می گیرد؟ کدام انس و سایز این پسته از همه بیشتر نرخ و خریدار دارد؟

فروش عمده پسته فندقی از منظر انس و سایز بیشتر بازه های 30-28، 32-30، 34-32، 36-34 می باشد و پسته های ریز تر از آن به دلیل کیفیت پایین و درشت تر از آن به دلیل قیمت بالاتر کمتر فروش عمده دارند.

فروش عمده پسته فندقی از مناطق ایران به ویژه استان های کرمان، سمنان، خراسان و همچنین یزد انجام می شود و به طور کل بیشتر سطح زیر کشت درختان پسته مربوط به رقم فندقی می باشد.

فروش پسته فندقی و همچنین مغز پسته فندقی در داخل کشور به نسبت صادرات بالا نیست، زیرا در کل پسته فندقی و مغز پسته فندقی کیفیت و زیبایی متوسطی دارند، اما در صادرات رتبه اول به این رقم مربوط می شود.

 

فروش عمده پسته فندقی به منظور صادرات

فروش عمده پسته فندقی خام به منظور صادرات به کشور های نظیر چین، ویتنام، ژاپن، ایتالیا، آلمان، ترکیه و همچنین امارات انجام می گیرد و درمیان آنها کشور های چین و ویتنام بزرگترین خریدران پسته فندقی خام و شور ایران در جهان می باشند.

روش و وسیله حمل نقل پسته هم در تناژ دریایی و سپس زمینی است، که باعث می شود قیمت نهایی محصول بسیار بصرف تر باشد.

پخش عمده پسته فندقی خندان و دهان بسته در استان کرمان و سمنان صورت می گیرد، چون بیشترین حجم تولید این رقم مربوط به این دو استان می باشد.

فروش عمده پسته و مغز فندقی

 

فروش پسته فندقی با قیمت روز

برای انکه بتوان فروش پسته فندقی خام را در خارج تضمین نمود، باید قیمت روز پسته فندقی به نسبت قیمت حهانی پسته هم ردیف باشد، زیرا تنها رقمی که می تواند رقابت کند با قیمت حهانی پسته و اللخصوص نرخ پسته آمریکا، پسته فندقی خندان خام ایرانی است و باقی انواع پسته به دلیل کیفیت و قیمت بالا نمی تواند، با قیمت جهانی پسته رقابت کنند.

مرکز خرید پسته در بازار بزرگ تهران

بازار بزرگ تهران یکی از بزرگترین محل های تعیین و تکلیف قیمت پسته در ایران است و همچنین یکی از بزرگترین مرکز خرید های این محصول می باشد.
دلیل این امر برمی گردد به دو نکته که اولین آن پایتخت و قطب تجاری بودن این شهر و دومین آن تجمع دفاتر اصلی شرکت های بزرگ در آن.

در بازار تهران می توان عموم پسته های صادراتی و آجیلی را تهیه نمود و بار همر مقدار تناژ لازم که هم در سرد خانه های این شهر موجود هستند و هم از دیگر مناطق پسته خیز به آنجا ارسال می شود.

قیمت به روز و امروز پسته فندقی

قیمت امروز و به روز پسته فندقی خیلی تابع نوسانات نرخ ارز و عرضه در بازار شده و همین موضوع باعث گردید که پیش بینی ها برای آن دچار مشکل شود.
نمودار نرخ پسته فندقی در امروز که حاکی از آن دارد نرخ آن به نسبت سال گذشته دچار افت قابل محصوصی شده است اما باز نمی توان پیش بینی کرد که این افت تا کجا متوقف و یا حتی سیر صعودی به خود گیرد.

در حالت کلی و بالغ بر بیش 70 درصد اگر عرضه مناسب در بازار وجود نداشته باشد و قیمت ارز هم صعدی گردد، قیمت پسته های صادراتی به ویژه روند افزایشی به خود می گیرند.
ولی این دلیل کافی نیست زیرا بوده در زمان های که ارز صعودی بوده و عرضه هم روند مناسبی نداشته اما قیمت پسته روند نزولی را طی نموده است.

خرید و فروش اینترنتی پسته در تهران

خرید و فروش اینترنتی در این زمانه بسیار در میان مردمرواج بالایی پیدا کرده است و حتی خیلی از تجار های بنام هم از این رود برای خرید و فروش محصولات خود استفاده می نمایند.

فقط تکته اساسی اینجاست که این نوع خرید با خرید از طریق درگاهی فروش اینترنتی مناسب نبوده زیرا کمتر تاجر و خریداری پیدا می شود که به این صورت جنسه خود را خرید و فروش نماید.
ایجاست که روش خرید اینترنتی یا همان تجارت الکترونیک بکار آمده و تجار می توانن به راحتی با مشتریان خود ارتباط گرفته و حتی قبل از اقدام به هرگونه رابطه تجاری از مشخصات یکدیگر و همچنین نمونه محصول برای خرید اطلاع و اطمینان حاصل فرمایند.

خرید عمده پسته صادراتی فندقی

عمده ترین پسته صادراتی ایران نوع فندقی است و عمده ترین مشتری آنهم کشور چین، خرید با قیمت مناسب این محصول می تواند کمک لازم برای وسع صادرات پسته در بازار های جهانی کمک نماید.
بهترین روش برای خرید عمده پسته فندقی این است که به شهر های تولید کننده آن مراجع نمود که با کمترین واسطه از باغدار و شرکت های تولیدی و بازرگانی پسته را خریداری نمود.

بهترین و با کیفیت ترین پسته فندقی در ایران از استان کرمان و شهرستان زرند این استان از درخت برداشت می شود و بعد از آن فندقی شهر های رفسنجان و سیرجان در رتبه های بعدی قرار دارند.
خود این مطلب کمک می کند که کدام شهر های ایران باکیفیترین پسته فندقی را تولید کرده و محلی مناسب برای خرید عمده آن بحساب می آید.

خرید اینترنتی پسته اکبری درجه یک

مزایای خرید و فرو ش اینترنتی پسته در بالا ذکر شد اما کسانی هستند که مقادیر بین 60 تا 1000 کیلو پسته درخواست دارند و می خواهند آن را به روش سریع خریداری کنند.
باز به این مشتریان باید گفته شود که روش خرید اینترنتی پسته بدون درگاه مستقیم برای آنها هم قابل انجام است و این بدان معانست که این دسته از مشتریان خرده پسته هم می توانند قبل از اقدام به هرگونه خرید، نمونه پسته خود را دریافت نمایند.

بهترین پسته درجه یک آجیلی نوع اکبری است و بعد از آن پسته های نظیر کله قوچی و احمد اقایی مورد پسند قرار می گیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131912009
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryspistachio@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پسته فندقی کرمان خام وشور

خرید پسته فندقی کرمان خام و شور

خرید پسته فندقی کرمان در چه زمانی بهترین است؟ تفاوت نرخ پسته خام فندقی با …