شرکت ماهان مهر داریس
خانه / پسته فندقی صادراتی / نرخ پسته صادراتی فندقی کرمان

نرخ پسته صادراتی فندقی کرمان

نرخ پسته صادراتی رقم فندقی استان کرمان بسیار به نرخ جهانی پسته نزدیک است، تا بتواند همگام با قیمت بازار های جهانی و به خصوص نرخ پسته آمریکا حرکت کند.

نرخ پسته صادراتی باید بتواند در مرحله اول با پسته امریکا رقابت کند و بعد از آنکه می توان بازار های خود را حفظ نماید، در حال حاضر علاوه بر پسته آب خندان فقط پسته فندقی توانایی رقابت از نظر کیفیت در کنار نرخ مناسب را دارد.

بزرگترین بازار پسته در دنیا را کشور چین دارد و بعد از آن کشور های اروپایی روسیه و هند در رده های بعدی قرار می گیرند و این بازار ها همچنین از بازار سنتی پسته ایران محسوب می شوند، که به هیچ عنوان نباید از دست بروند و به همین علت پسته ایران با پسته فندقی خود که همگام با نرخ پسته صادراتی در دنیا حرکت می کند، به بازار های جهانی حمله ور می شود.

پسته فندقی در داخل خود کشور چون محصول کاملا صادراتی است و اکثر خریدارن آن را سفارش می دهند، تولید بالایی دارد و بیشترین باغات سطح کشت کشور و استان کرمان به این پسته اختصاص دارد.

 

نرخ پسته صادراتی امروز فندقی

نرخ پسته صادراتی فندقی به صورت روزانه تغییر می کند و دلیل آنهم حجم سفارشات در یک بازه زمانی در کنار نوسانت نرخ ارز است و به همین علت نرخ امروز پسته کلامی درست و صحیح می باشد و امکان دارد که نرخ پسته فندقی در روز بیش از چندین بار تغییر نمیاد، همان طور که نرخ ارز تغییر می کند.

بهترین روش برای اطلاع از نرخ پسته فندقی این است، که آن را از بازار استان کرمان کسب نمود، زیرا بازار این استان مرجع اصلی قیمت گذاری پسته های صادراتی و آجیلی کشور می باشد.

صادرات پسته فندقی هم فقط در صورتی ادامه می یابد، که روابط تجاری بین کشور ما و دیگر کشور هم از نظر تعرفه پایین بیاید و همچنین همگان با نرخ جهانی پسته نیز حرکن کند.

نرخ پسته صادراتی فندقی کرمان

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131912009
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryspistachio@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پسته خندان فندقی

ارسال ویژه انواع پسته فندقی آب خندان ارزان کرمان

ارسال ویژه پسته فندقی آب خندان ارزان و درجه یک به سراسر کشور از عوامل …