شرکت ماهان مهر داریس
خانه / پسته فندقی سیرجان / قیمت پسته فندقی سیرجان در سال 97

قیمت پسته فندقی سیرجان در سال 97

پسته فندقی قیمت مناسب مورد نیاز مشتریان در چه مراکزی می توان تهیه نمود؟ آیا این از طریق این مراکز می توان محصولات مورد نیاز خود را به صوت عمده خریداری نمود و به تجارت این محصول پرداخت و به سودی دست یافت؟ چه عواملی باعث شد است که در سال 97 قیمت پسته متغییر باشد؟ تنوع پسته های عرضه شده در مراکز فروش چه نوع پسته های می باشد و آیا پسته های عرضه شده در این مراکز درجه یک هستند؟ آیا تنها با مراجعه حضوری می توان محصول مورد نیاز خود را خریداری نمود و یا این که روش های دیگری برای تهیه این محصول وجود دارد؟

قیمت پسته فندقی سیرجان در سال 97

قیمت پسته فندقی سیرجان صادراتی

قیمت پسته فندقی سیرجان صادراتیقیمت پسته فندقی سیرجان در سال 97 رشد چشمگیری پیدا کرده است. دلیل عمده این امر این است که نرخ ارز در کنار خراب شده 80 درصد پسته این منطقه باعث شده قیمت پسته فندقی سیرجان و رفسنجان رشد پیدا کرده است.فروش پسته فندقی در سال 97 در نیمه اول سال به دلیل همین افزایش قیمت، کاهش پیدا کرده است.

باید در نظر داشت که این امر در صادرات پسته به هنگ کنگ که از مهم ترین مشتریان خارجی پسته فندقی ایران است، اثر چشم گیری می گذارد. طبق آمار گمرگ بزرگترین مشتری پسته ایران هنگ کنگ، ویتنام و چین هستند که سالانه حجم زیادی از پسته مرغوب ایرانی را خریداری می کنند.

تاجران برای این که بتوانند از تجارت پسته فندقی خود سودی حاصل شوند، می توانند محصولات مورد نیاز خود را با مراجعه به نمایندگی ها و مراکز فروش در سرتاسر کشور تهیه نمایند، چرا که این مراکز محصولات خود را با تنوع بالا و با قیمت مناسب و مقرون به صرفه عرضه می نمایند.

قیمت پسته فندقی در سال 96 و 97

همانطور که عوامل موثر بر بالا رفتن قیمت پسته در سال 97 بیان شد، باعث رشد چشمگیر این محصول گردید. در سال 97 بیش از 3 برابر قیمت پسته فندقی به نسبت سال 96 رشد کرده است.

البته این آمار برای نیمه اول سال 97 است، که با وجود عوامل اقتصادی و تولید پسته در استان های پسته خیز که کاهش پیدا کرده، روند کاهشی برای پسته پیش بینی نمی گردد. قیمت هر کیلو پسته در ترکیه در حد نسبتا نرمالی بوده که این امر با خرید های عمده از فروشگاه های اینترنتی بهتر نیز خواهد شد.

هر چند خریداران می توانند برای تهیه محصول مورد نیاز خود به مراکز و نمایندگی های عرضه کننده این محصول در سرتاسر کشور مراجعه نمایند که این محصول را به صورت مستقیم و بدون واسطه عرضه می نمایند.

توزیع کنندگان پسته فندقی در کشور

توزیع کنندگان پسته فندقی در کشورپسته اعلا ایرانی یکی از محصولاتی است که در داخل و خارج ایران از محبوبیت وافری برخوردار بوده است و میزان توزیع بالایی نیز دارد.

توزیع کنندگان پسته فندقی قیمت ارزان در کشور، اقدام به برقراری ارتباط مستقیم با کشاورزان این کالا کرده اند تا بتوانند خریدی بدون واسطه را داشته باشند.

قیمت خرید پسته از کشاورز در حد نرمال بوده و با توجه به کیفیت پسته برداشت شده لحاظ می شود. توزیع کنندگان بهترین محصول برداشت شده از کشاورز را برای فروش کلی و جزئی انتخاب می نمایند. مرکز خرید پسته ایرانی انواع مختلفی از پسته را شامل می شود که هر یک از آنها خریداران مخصوص به خود را دارد.

گفتنی است، قیمت جهانی پسته ایران در حد قابل توجهی می باشد و اصلی ترین دلیل این امر، اصالت و کیفیت منحصر به فرد پسته می باشد. توزیع کنندگان پسته که به صورت اینترنتی نیز فعالیت هایی دارند، سعی در ارائه محصولی باکیفیت در بهترین شرایط ممکن هستند.

عرضه عمده پسته فندقی در سراسر ایران

عرضه عمده پسته فندقی در سراسر ایراندو نمونه از پرفروش ترین پسته های ایرانی مربوط به پسته کله قوچی و مغز پسته اکبری می باشد که اصالت درجه یکی به همراه دارد.

عرضه این محصولات به روش های مختلفی انجام می شود که پوشش سراسری به تمام نقاط کشورمان به همراه داشته باشد.

یکی از روش های خرید و فروش نوین پسته مرغوب ایرانی، استفاده از نمایندگی های اینترنتی بوده که قادر به دریافت سفارش از تمام نقاط جهان می باشد.

اموزش خرید و فروش پسته ناب ایرانی به روش های اینترنتی بسیار ساده و راحت می باشد که مشتریان برای ثبت سفارش مشکلی نداشته باشند.

پسته فندقی اعلا در کنار سایر نمونه های پسته، در این مراکز خرید و فروش می شود و نکته ی بارز علاقه خریداران، سرعت بالا و همچنین خدمات رسانی منطقی می باشد.

فروش پسته فندقی به قیمت درب کارخانه

فروش پسته فندقی به قیمت درب کارخانهبا برقراری ارتباط با کشاورزان، و دریافت پسته به صورت عمده، قیمت نهایی محصول در حداقل مقدار ممکن می باشد.

به طور مثال قیمت پسته دهن بسته فندقی در این مراکز فعال به صورت اینترنتی به همان قیمت درب کارخانه بوده که مورد توجه خریداران عمده قرار گرفته است.

این خریداران عمده، اکثرا از عرضه کنندگان جزئی انواع مختلفی از پسته در شهرستان های ایران می باشند که دغدغه خرید عمده ارزان پسته را دارند تا به سود فروش بیشتری دست پیدا کنند.

علاوه بر پسته فندقی، مغز پسته نیز در این مراکز با بهترین کیفیت در حال فروش می باشد. قیمت مغز پسته درجه یک را با قیمت پسته در بازار یزد مقایسه می کنند تا به بهترین قیمت برای بازار فروش برسند.

بدیهی است که یزد و کرمان و سمنان از مهم ترین قطب های تولید انواع پسته در کشورمان هستند و تاثیر زیادی در میزان فروش مغز پسته دارند.

خرید ارزان ترین پسته های فندقی

خرید ارزان ترین پسته های فندقیخرید اینترنتی پسته اکبری و دیگر برند های پسته ناب ایرانی سبب شده تا مصرف کنندگان این محصول بتوانند خریدی مستقیم داشته باشند.

پسته فندقی قیمت مناسب مورد علاقه گروه های سنی مختلف در بین مردم ایران و خارج از ایران می باشد که این موضوع سبب شده اهمیت تولید و فروش پسته فندوقی اعلا و درجه یک بالاتر رود.

گفتنی است صادرات این محصول از باغات پسته ایران به تاجیکستان و ترکیه و چین انجام می شود. قیمت پسته در تاجیکستان با توجه به خرید مستقیم از کشاورزان ایرانی در حد مطلوب تری واقع شده است که این موضوع مورد توجه خریداران تاجیک گردیده و روند خرید خود از مراکز فروش پسته فندقی ایران را بهبود داده اند.

گفته می شود با توجه به تغییرات واحد پولی در امر صادرات، روند ارز آوری به کشور از این طریق انجام می شود.

مشتریان تاجیکی نیز قادر به خرید ارزان ترین پسته های ایرانی می شوند و این موضوع، امری مطلوب و باب پسند برای آنها تلقی می گردد.

قیمت پسته دهن بست کله قوچی نیز در تاجیکستان در حد نرمالی گزارش شده است و از علاقه خریداران به آن به خوبی یاد شده است.

فروشندگان پسته فندقی

فروشندگان پسته فندقیبا توجه به علاقه مردم ایران به خرید پسته، خصوصا در ایام نزدیک به عید نوروز و همچنین شب یلدا، میزان فروشندگان این کالا نیز بیشتر شده است.

به گفته فروشندگان پسته فندقی که به صورت جزئی در سطح شهر های مختلف کار می کنند، میزان فروش در روز های مختلف سال دارای تغییراتی می باشد و در واقع روند نوسانی به همراه دارد.

این روند نوسانی، به تغییرات قیمت این کالا نیز بستگی داشته است که در سال 97 و 98 میزان رشد فراوانی به نسبت سال های پیش تر داشته است.

فروشندگان اینترنتی پسته فندقی با سیاست های فروش بکری که در نظر گرفته اند، سعی دارند تا رضایت مشتریان را از خرید در پی داشته باشند.

فروشندگان جزئی انواع پسته در ایران می توانند، با خرید عمده از توزیع کنندگان کلی پسته، قیمت فروش جزئی را به حد مطلوب رسانده و مشتریان بیشتری داشته باشند.

با یادگیری تکنیک های فروشندگی از طریق مشاوره های اینترنتی، می توان با تغییر روش های فروش پسته، روند سود آوری را بهتر نمود.

عوامل موثر در قیمت گذاری پسته فندقی

عوامل موثر در قیمت گذاری پسته فندقیتولید کنندگان و عرضه کنندگان پسته فندقی سیرجان در صدد تعیین قیمت فروش مناسب به صورت کلی و جزئی می باشند.

برخی عوامل به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم در تعیین قیمت پسته تاثیر گذار است. در این بخش برخی از این عوامل را عنوان می کنیم:

 • کیفیت کالا
 • تازه بودن آن
 • تقاضا کالا
 • قیمت محصولات هم رتبه

قیمت پسته اکبری صادراتی با کیفیت بالا نیز، با همین موارد نامبرده تعیین می شود که حدودا در رنج قیمت ثابتی قرار می گیرد.

این محصول دارای ارزش غذایی بالایی بوده و همچنین طعمی دلچسب دارد. از همین رو برای گروه های سنی مختلف، مفید و سود مند می باشد.

با خرید پسته مرغوب در هر نوعی، با قیمت ارزان می توان این محصول با ارزش را تناول نمود از خصوصیات آن بهره مند شد.

تولید انواع پسته های مختلف

تولید انواع پسته های مختلفانواع مختلفی از پسته های مرغوب در شهر های مختلف کشورمان تولید می شود و هر یک از خصوصیات مخصوص خود بهره مند است.

پسته توچین چیست؟ سوالی که در ذهن بسیاری از علاقه مندان پسته وجود دارد. پسته توچین یا پسته آجیلی از بهترین نمونه های پسته ایرانی است که خرید و فروش آن در مراکز اینترنتی نیز انجام می شود.

در ایران انواع پسته های مختلف تولید می شود که برخی از آنها به صورت تیتر گونه عنوان می گردد:

 • پسته فندقی
 • پسته کله قوچی
 • پسته احمد آقایی
 • پسته اکبری

هر یک از این پسته ها در شهر های مرکزی ایران در حال کشت می باشد و قیمت فروش نسبتا مطلوبی نیز در زمین کشاورزی دارد.

دانش تولید این محصول مرغوب در ایران، در کیفیت نهایی محصول نیز تاثیر گذار بوده و به همین خاطر است که در کشور های خارجی نیز کیفیت پسته های کشت شده در ایران، زبان زد همه می باشد.

قیمت پسته در خارج از کشور با بررسی های بیشتری تعیین و پایه گذاری می شود. محصولات ایرانی به دلیل کیفیت درجه یک، بهترین قیمت ها را از آن خود می کنند و با این وجود مورد علاقه متقاضیان این کالا نیز قرار گرفته است.

برخی از افرادی که قصد دارند در زمینه تولید پسته های ایرانی، به طور مثال پسته کله قوچی مشغول شوند، می توانند با دریافت مشاوره های لازمه در زمینه تولید پسته قدم رو به جلویی داشته باشند.

برای بدست آوردن قیمت نهال پسته کله قوچی و سایر نمونه های پسته، می توان از افراد متخصص در این زمینه استفاده نمود تا علاوه بر دریافت قیمت، نحوه کاشت و مراقبت از نهال را نیز آموخت.

بزرگ ترین بازار فروش پسته در کشور

بزرگ ترین بازار فروش پسته در کشوربازار فروش پسته در ایران به دو صورت انجام می شود که کمی قبل تر به آن اشاره شده است. بازار اینترنتی این محصول، دارای مزیت هایی است که راجع به آن کمی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

در ابتدا برخی از خصوصیات خرید اینترنتی پسته در کشور را بیان می کنیم که ممکن است در آینده تبدیل به بزرگترین بازار فروش و صادرات انواع مختلفی از پسته در کشورمان قلمداد شود.

برخی ویژگی های بارز این بازار بدین ترتیب عنوان می شود:

 • سرعت بالا
 • امنیت خرید
 • دسترسی خرید بالا
 • کیفیت اصل
 • قیمت دسته اول
 • تنوع زیاد
 • دریافت مشاوره های تجاری

با شکل گیری وب سایت های تجاری برای فروش محصولات مختلف خصوصا پسته، آسان شدن خرید و همچنین مقرون به صرفه گی آن بیشتر شده است.

اگر خریداران عمده نسبت به ثبت سفارشات عمده پسته به روش های اینترنتی اقدام کنند، می توانند از امتیازات خرید برخوردار گردیده و محصولی با حداقل قیمت را تهیه کنند.

این موضوع باعث می شود، تداوم در خرید پسته اعلا قطع نشده و از این فرصت به خوبی برای دریافت سفارشات استفاده کرد.

برندهای مختلف تولید کننده پسته در ایران

برندهای مختلف تولید کننده پسته در ایرانتولید کننده پسته ایران سعی در ساخت محصولی با قیمت ارزان را دارد تا در این بازار آشفته به لحاظ قیمت، بیشترین میزان فروش را نیز داشته باشد.

پسته های کله قوچی و فندقی از برند های معروف پسته مرغوب ایرانی بوده که محبوبیت بیشتری در بازار به خود اختصاص داده است.

این محصولات با بهترین کیفیت، و تازگی در مراکز پخش به تمام نقاط در حال عرضه بوده و میزان صادرات بالایی نیز دارد.

گفتنی است، ایران یکی از بزرگترین تولید کننده های پسته در سراسر جهان می باشد که انواع پسته اعلا را با در نظر گرفتن خواسته های خریدار پسته به عرصه فروش می گذارد.

علاوه بر پسته به صورت کامل، گفتنی است مغز پسته که سرشار از ویتامین ها و مواد غذایی باارزش به خصوص برای کودکان و نو جوانان می باشد، در بازار این محصول به صورت کلی و جزئی در حال خرید و فروش می باشد.

بازار یزد و کرمان و سیرجان نیز در میزان فروش پسته فندقی، نقطه پیک بازار پسته فندوقی در کشور ایران می باشد.

عرضه بدون واسطه پسته با کیفیت بالا

عرضه بدون واسطه پسته با کیفیت بالاهمان طور که در مطالب قبلی بیان شد، یکی از اصلی ترین مزیت های فروشگاه های اینترنتی، عرضه محصول به صورت مستقیم از زمین های کشاوری می باشد که این خرید ها، به صورت مستقیم از کشاورزان انجام می شود.

بدیهی است قیمت خرید پسته از کشاورز، می تواند خرید و فروش پسته را در بازار به لحاظ قیمت سر و سامان دهد. وجود واسطه های سود جو در این بین، بدون هیچ دلیلی باعث افزایش چند درصدی قیمت فروش پسته در بازار می شود. هر چه میزان دخالت واسطه ها بیشتر باشد، میزان رشد قیمت نیز به صورت مستقیم و موازی افزایش خواهد داشت.

پسته های مختلف از جمله پسته دهن بسته فندقی و کله قوچی، را می توان از نمایندگی های عرضه اینترنتی در هر ساعتی از شبانه روز سفارش داد. محموله سفارشی در طی چند روز با بهترین امکانات، و در نزدیک ترین محل در اختیار خریدار پسته قرار می گیرد.

حراجی پسته فندقی در ایران

حراجی پسته فندقی در ایرانبا توجه به افزایش قیمت چند برابری پسته فندقی در ایران در طول سال 97، اجرای طرح های حراجی یا فروش با تخفیف های زیاد، می توان در روند مشتری مداری کمک شایانی کند.

این موضوع در جذب رضایت مشتریان و تواما در سودآوری عرضه کنندگان تاثیر مستقیمی دارد. گفتنی است با ماندگاری بالا، پسته کشت شده کیفیت مطلوب خود را تا حدودی از دست می دهد. این طرح ها، می تواند از کاهش کیفیت محصول کشت شده بکاهد، که اگر غیر از این باشد رضایت مشتریان از خرید حاصل نگردیده و اعتبار برند خدشه دار می شود.

پسته فندقی قیمت مناسب حراجی در ایران، مشتریان عمده و جزئی زیادی در سراسر کشور داشته است. حتی برخی از صادر کنندگان پسته فندقی ایران نیز، منتظر ارائه طرح های فروش حراجی از سوی عرضه کنندگان کلی پسته ایران هستند تا خریدی ارزان قیمت داشته باشند.

برای اطلاع از طرح های حراجی و همچنین تخفیف های خرید عمده، بهترین روش، استفاده از سیستم های اینترنتی خرید پسته می باشد. اگر مشتریان از این طرح ها به خوبی استفاده کنند، مطمعنا از سود زیادی برخوردار خواهند شد و در جذب مشتریان بالقوه در سراسر کشور نیز برخوردار خواهند شد. 

تهیه فله ای پسته فندقی

تهیه فله ای پسته فندقیخرید پسته فندقی به دو صورت بسته بندی و همچنین فله ای می توان در مراکز و نمایندگی های معتبر، مشتریان خریداری نمایند. خرید مستقیم از کشاورز، معمولا به صورت فله ای توسط عمده فروشان خریداری می گردد. کیفیت محصول در نمونه های بسته بندی شده و یا فله ای، ثابت می باشد و تنها تفاوت در نحوه عرضه محصول می باشد.

البته شایان ذکر است، پسته بسته بندی شده دارای عمر باکیفیت تری به نسبت پسته فله ای است. علت اصلی این امر به باز بودن نمونه های فله ای بود که ممکن است با هوا محیط و حتی رطوبت رو به رو گردد.

نمونه های فله ای پسته فندقی و دیگر انواع پسته، با قیمت های دسته اول در مراکز اینترنتی نیز قابل سفارش انجام می گیرد.

مشتریان زیادی در سراسر کشور خواهان خرید پست فندقی به صورت فله ای بوده و به نوعی، این نوع از پسته مشتریان مخصوص به خود را در سراسر کشور به همراه دارد.

صحت این موضوع را از میزان آمار ثبت سفارش هایی که از این مرکز انجام می شود، نشان می دهد. پیش بینی می شود با توجه به قیمت کمتر این نوع از پسته، روند ثبت سفارش های آن افزایشی باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131912009
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryspistachio@gmail.com